Hakkımızda

  Kurulduğu 1992 yılından beri Türk Otomotiv Sanayinin önde gelen üreticilerine yakıt depo şamandırası sağlayan bir otomotiv yan sanayi kuruluşudur.
Kurulduğu günden bu yana giderek yükselen kalitemiz sayesinde edindiğimiz itibar,yakıt depo şamandırası ile “ASLANTAŞ” isminin özdeşleşmesini sağlamıştır.
 Firma çalışanları için gurur ve motivasyon kaynağı olan bu itibarımız,tescilli “ASLANTAŞ” markası altında sahip olduğumuz marka tescil belgemizle ,ana sanayi firmaları nezdinde de kabul görmüş ve bunun sonucu olarak “ASLANTAŞ” isminin tek üretici olarak tercih edilmesini sağlamıştır.
 Yetişmiş personel ile üretim yapan firmamızın yıllık 100.000 adetlik kapasiteye sahiptir. Küçük düzenlemelerle bunu arttırma yeteneğimizin olması bizi yeni pazarlar aramaya sevk etmiştir.Bu çalışmalarımız neticesinde İhracatımız toplam üretimimizin % 60 una ulaşmış, marka olarak değeri artmış ve dahada artacaktır.
26 yıldan bu yana Türk Otomotiv Sanayine gururla hizmet veren firmamız,koyduğu hedefler doğrultusunda geleceğe güven ve umutla bakmaktadır.

 

 

İletişime geç
Buradan Teklif Alabilirsin.
Merhaba, hangi ürün hakkında bilgi almak istiyorsunuz?