Hakkımızda

               HAKKIMIZDA

    Kurulduğu 1992 yılından beri Türk Otomotiv  Sanayinin önde gelen üreticilerine yakıt depo şamandırası sağlayan bir otomotiv yan sanayi kuruluşudur.
Kurulduğu günden bu yana giderek yükselen kalitemiz sayesinde edindiğimiz itibar, yakıt depo şamandırası ile “ASLANTAŞ” isminin özdeşleşmesini sağlamıştır.
   Firma çalışanları için gurur ve motivasyon kaynağı olan bu itibarımız, tescilli “ASLANTAŞ” markası altında sahip olduğumuz marka tescil belgemizle ,ana sanayi firmaları nezdinde de kabul görmüş ve bunun sonucu olarak “ASLANTAŞ” isminin tek üretici olarak tercih edilmesini sağlamıştır.
   Yetişmiş personel ile üretim yapan firmamızın yıllık 100.000 adetlik kapasiteye sahiptir. Küçük düzenlemelerle bunu arttırma yeteneğimizin olması bizi yeni pazarlar aramaya sevk etmiştir. Bu çalışmalarımız neticesinde İhracatımız toplam üretimimizin % 60 una ulaşmış, marka olarak değeri artmış ve daha da artacaktır.
 1992’den beri otomotiv sektöründe firmalarla kurduğu yenilikçi yaklaşım sayesinde, uzman ve güçlü kadrosu ile sektörü geliştiriyor ve alanımızda öncü ve lider olma özelliğini korumaya devam ediyor.
 30 yıldan bu yana Türk Otomotiv Sanayine gururla hizmet veren firmamız, koyduğu hedefler doğrultusunda geleceğe güven ve umutla bakmaktadır.

 

                 KALİTE POLİTİKASI

ASLANTAŞ Kalite politikasını ISO 9001:2015 ve ISO 16949’a uygun olarak sürekli gelişime ve iyileştirme felsefesi üzerine kurmuştur.

En kıymetli değerlerimiz müşterilerimiz ve çalışanlarımızdır.

Sektörümüzdeki en ileri teknolojik gelişmelere açık olmak ve buna paralel olarak sürekli gelişmeyi sağlamak proses ve üründe sıfır hata hedefine her program dönemi biraz daha yaklaşmak ve bu teknolojiyi firma içi bilgi ve üretimine aktarmaktır.

Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini kullanarak üstün teknolojik özelliklerde maliyet-performans etkin özgün çözümler sunmayı,

Yüksek güvenilirlik kriterleriyle uyumlu sistemler tasarlayıp üretmeyi,

Çalışanlarımızın en ileri bilgi ve teknolojiyi kullanarak kalitemizi en üst düzeye getirmeye hedeflediği,

Müşterilerimizle karşılıklı memnuniyetimizi arttırmayı, müşteri tatminini sağlama ve sürekli kılmayı,

Tüm faaliyet ve süreçlerde sürekli iyileşme ve gelişme elde etmeyi,

Tedarikçilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşmeyi amaç edinmektedir.

Bu amaçlar doğrultusunda firmamız Jeneratör, Otomobil, Traktör, Karavan, Tekne gibi bir çok motorlu taşıtlarda en kaliteli yedek parçayı müşterilerimize sunmaktan gurur duyar.

 

 

 

KALİTE YÖNETİMİ 01.01.2007

 

 

 

 

İletişime geç
Buradan Teklif Alabilirsin.
Merhaba, hangi ürün hakkında bilgi almak istiyorsunuz?