Yakıt Tasarruf Cihazı

Z5 NEDİR?

Z5 tüm dünyadaki milyonlarca sürücünün yaşamını kolaylaştırmak için geliştirilmiş teknolojik bir buluştur.

Z5 geleneksel motor sistemlerinde kullanılan, gün geçtikçe fiyatları artan petrolü daha az tüketir ve daha verimli kullanılmasını sağlar.

Z5 motorun hava girişine yerleştirildiğinde, Z5’in içinden geçen havanın atomlarının parçalanıp hız kazanabilmesini sağlamaktadır. Bunun sonucunda da yanmanın daha verimli bir şekilde gerçekleştiği ve %40’a varan yakıt tasarrufu sağlanabileceği görülmüştür.

İçten yanmalı ve tribün motorların her ikisinde de kullanımı uygundur. Devrim niteliği taşıyan ve yaşamımızın bir çok alanında faydalanabileceğimiz bu keşfin kullanım alanları;

 • Dev elektrik santralleri
 • Yerel ve endüstriyel ısınma sistemleri
 • Endüstriyel makineler
 • En yaygın olarak da madensel akaryakıt kullanan otomobil, otobüs, kamyon ya da tüm gaz, dizel ve herhangi bir yakıtla çalışan araçlardır.

Z5’in en önemli üç özelliği:

 1. Z5 yakıt tüketimini azaltır, paranız cebinizde kalır.
 2. Z5 yakıtın iyi yanmasını sağlayarak hava kirliliğini azaltır.
 3. Z5 motorunuzun kurum bağlamasına engel olur ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Z5, Avrupa, Asya ve Amerika’da bir çok ülkede taksi, otobüs, minibüs, kamyon gibi araçlarda denenmiştir. Araç sahipleri sürüş kalitelerinin ve araç performanslarının arttığını deneyimlemişlerdir.

Şimdi Z5 devrimine siz de katılın!

 • Akaryakıt harcamalarınızı azaltın. Akaryakıt fiyatlarının artışına rağmen!
 • Motorunuzun verimliliğini artırın, güçlü bir araç kullanmanın ve çevreyi daha az kirletmenin zevkine varın.
 • Motorunuzun ömrünü uzatın, aracınızın değerini artırın.
 • Z5 devrimine katılın, çevre koruma gönüllülerinden biri olun! 

   

  DAHA GÜÇLÜ VE UZUN ÖMÜRLÜ MOTOR

  Z5 motorunuzun verimini artırmanızı sağlar. Tek yapmanız gereken hava filtresine giden hava borusuna Z5’i yerleştirmeniz. Benzersiz tasarımı ile motorunuzun yakıtı daha verimli bir şekilde yakmasını sağlar ve motorunuza güç katar.

  Arabanızın hızlanması için gaz pedalına daha az basmanız yeterli olacak, bu da motorunuzun daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

  DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ

  Z5 motorunuzun performansını yükselterek, sürüş keyfinizi artırır. Z5 kullanıcılarının memnuniyetini duyunca, bu ürünü siz de denemek isteyeceksiniz.

  DAHA TEMİZ BİR ÇEVRE

  Z5, hava kalitesini korumak ve yakıt tüketimini azaltmanın en etkin ve hızlı yoludur. Z5 kullanan motorların egzos gazı salınımı düşer, atmosfere verilen zarar minimuma indirilir.

İletişime geç
Buradan Teklif Alabilirsin.
Merhaba, hangi ürün hakkında bilgi almak istiyorsunuz?